Firmast

Aiabassein.ee missiooniks on toota ning müüa toodet ja teenust, mis vastab klientide nõudmistele ja ootustele. Pakume oma klientidele kõike vajaminevat mis aitab kaasa aedade maitsekale kujundamisele ja nii privaatsele kui seltskondlikule lõõgastumisele. Meie põhitegevuseks on basseinide, kümblustünnide, saunade, aiamööbli ja aiamajade tootmine arvestades kliendi soove ja vajadusi.

Aiabasseinid ja kümblustünnid on valmistatud käsitööna peamiselt eestimaisest männi-ja kuusepuidust ning on viimistletud naturaalsete viimistlusmaterjalidega (linaõlid, tõrvaõlid). Sisud on kvaliteetsest ja vastupidavast pvc materjalist, mis talub heitliku kliimat ja on lihtsasti hooldatav.
Kuusnurkse kümblustünni eeliseks on, et see ei kuiva ja ei vaja paisutamist (erinevalt puidust kümblustünnide puhul). Basseine on võimalik tellida ka koos kütteseadmega, mis võimaldab basseinimõnusid nautida aastaringselt.

Ümarad kümblustünnid on valmistatud käsitööna peamiselt eestimaisest männi-ja kuusepuidust ning viimistletud naturaalsete lina-ja tõrvaõlidega.
Kümblustünnide ja basseinide juurde on võimalik tellida valgustust, mullitajat ja integreeritud puhastuseadmeid. Nende ahjud on valmistatud kvaliteetsest roostevaba terasest või alumiiniumist.

Freesprussist suvemajad ja saunad. Pakume ruumilisi lahendusi just kliendi soovidest lähtuvalt. Seina paksused sõltuvad maja otstarbest, konstruktsioonist ja tellija soovist ning võivad olla 22, 28, 45, 70 või 90 mm.

Võimalik tellida koerakuute, liivakaste, lehtlaid ja teisi freesprussist tooteid.

Võta ühendust!